campanie de ecologizare Sebes
-
Evenimente

Campania de ecologizare de la Sebeș, inițiată de primarul Dorin Nistor, continuă și în acest an în 8 – 9 aprilie 2022
„Sebeş, un oraş curat! Împreună reuşim!” Acțiunea de ecologizare și de voluntariat „SEBEŞ, UN ORAŞ CURAT! Împreună reuşim!”se va desfășura vineri și sâmbătă, 8 și 9 aprilie 2022, având ca…
Vezi articol
