Pema Electrotehnic
-
Administrație

FOTO: Proiectul „Investim în investitori”. Primăria Aiud a semnat un parteneriat cu o companie în domeniul ingineriei electrice
Săptămâna trecură s-a dat startul proiectului „Investim în investitori”, când o delegaţie a administraţiei locale a Muncipiului Aiud a onorat invitaţia făcută de doamna Laura Moga – director general –…
Vezi articol
