strategia de dezvoltare a invatamantului dual
-
Social

FOTO: Conferință pe tema învățământului dual, în orașul cu șomaj zero. Sebeşul este pregătit pentru a IV-a Revoluţie Indistrială
Municipiul Sebeș a găzduit, marți, 6 martie 2018, conferința cu tema „Sebeșul între prezent și viitor. Strategie de dezvoltare a învățământului dual – Industrie 4.0″. La evenimentul organizat de Primăria Municipiului…
Vezi articol
