Social

Incendiu la Alba Iulia: O maşină a luat foc

Pompierii din Alba Iulia au fost chemaţi să intervină, joi dimineața în jurul orei 05.15, pentru stingerea unui incendiu pe strada Iașilor din centrul municipiului Alba Iulia.

Din primele informaţii, o maşină a fost cuprinsă de flăcări

Revenim cu amănunte.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vă recomandăm și

Back to top button