Social
Incendiu la Alba Iulia: O maşină a luat foc
Pompierii din Alba Iulia au fost chemaţi să intervină, joi dimineața în jurul orei 05.15, pentru stingerea unui incendiu pe strada Iașilor din centrul municipiului Alba Iulia.
Din primele informaţii, o maşină a fost cuprinsă de flăcări
Revenim cu amănunte.






