Ştiri Urbane

Concurs Subway

macheta_talon_subwayVino cu revista Urbea Mea la Subway Alba Iulia (Bld. Ferdinand I nr. 76 – în incinta benzinăriei Petrom), iar la orice sandwich de 30 cm cumpărat primeşti un suc gratuit!

Primul restaurant SUBWAY din România a fost deschis în anul 2012, în Bucureşti dupa care au urmat marile orase ale tarii: Cluj, Timişoara, Iaşi, Constanţa, Ploieşti, Piteşti, Suceava, Sibiu iar din luna Februarie și în Alba Iulia.

Înfiinţat în anul 1965, în Connecticut, SUA, Subway deţine în prezent peste 43.000 de restaurante, în 109 de ţări, fiind cel mai mare lant de restaurant din lume.

Destinat, în principal, persoanelor cu un stil de viaţă activ, care doresc o masă echilibrată în timpul programului de lucru, Subway este recunoscut pentru faptul că oferă aceeaşi calitate oriunde în întreaga lume.

banner_subwaySuccesul conceptului SUBWAY se datorează în mare parte necesității lumii moderne de a mânca ceva rapid, gustos și mai ales proaspăt.

Sandviciurile preparate și servite în fața clientului se găsesc sub două dimensiuni standard : 15cm SUB si 30cm SUB, dar puteți opta oricând pentru o salată sau o delicioasă tortilla.

Clienții pot alege dintr-o varietate de pâini proaspăt coapte pe întreaga durată a zilei în cadrul resaurantului precum și dintr-o gamă largă de brânzeturi, carne, legume proaspete și sosuri apetisante care pot fi găsite doar la SUBWAY.

De asemenea din meniu nu vor lipsi celebrele cookie – prăjituri americane dar și băuturi calde și reci.

De-a lungul timpului SUBWAY și-a creat o reputație în a fi o alternativă rapidă dar totuși sănătoasă la fast-food-urile tradiționale pline de grăsimi din uleiuri.

Toate ingredientele sunt la cel mai înalt standard, fapt ce garantează obţinerea aceleiaşi calităţi şi a aceluiaşi gust în toate unităţile lanţului.

Redacția UrbeaMea

contact@urbeamea.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vă recomandăm și

Back to top button